HZvt Close
Zien & doen
Chateau marquette op de achtergrond, voorgrond hekje van moestuin

Landgoed Marquette - De Moestuin Pop-up Lunch

Op Landgoed Marquette fluistert de herfst zachtjes door de historische moestuin. Samen met Het Groente Genootschap nodigen we je uit voor een bijzondere pop-up lunch, midden in de oogst van het seizoen.

Rondleiding door de moestuin

Tuinders Joris en Bart, het duo achter de moestuin, nemen je mee tussen rijen groenten en kruiden. Ze vertellen over hun werkwijze en laten zien waar de ingrediënten van jouw lunch groeien. Je ruikt, kijkt en proeft de herfst in volle glorie.

Aan tafel bij het chateau

Na de rondleiding wandel je via de lange oprijlaan naar het chateau. Daar staat een driegangenlunch vol herfstsmaken voor je klaar, rechtstreeks uit de tuin. Laat je verrassen door een amuse, gevolgd door gerechten als carpaccio van knolselderij met zoetzure bundelzwam en gebakken eendenborst met gepofte wortelcrème en kruidkoekjus.

Een middag om te proeven en te beleven

Neem de tijd om te genieten. Van de smaken, de verhalen en de plek. Deze lunch verbindt tuin en tafel op de meest pure manier.

Marquette

Chateau Marquette (Landgoed Marquette) in Heemskerk staat er al sinds de 13e eeuw (1250) en heeft vele verbouwingen doorstaan. In de middeleeuwen stond dit kasteel bekend als het Huys tot Heemskerck (Slot Heemskerk).

Het kasteel op het landgoed ziet eruit als uit een sprookje, compleet met een statige oprijlaan, een poort en een toren. Landgoed Marquette is tegenwoordig in gebruik als evenementen- en trouwlocatie.

Informatie
Chateau Marquette

Marquettelaan 34
Heemskerk

(085) 112 81 48
Datum
Zaterdag 22 november 2025
Tijden

Starttijden om 11.30 uur, 12.00 uur, 12.30 uur en 13.00 uur

Deelname

€ 39,50 p/p

Wil jij erbij zijn? Reserveer je plekje via chateau@sjeff.nl en geef je eventuele dieetwensen door.

Extra informatie

Meer informatie krijg je uitsluitend bij de organisator van dit evenement: Landgoed Marquette